Baren Lojistik

Hakkımızda

15 yılı aşkın sektör deneyimine sahip olan ve 2011 yılında Almanya‘nın Neuss şehrinde kurulan şirketimiz,deneyimli ve bir o kadarda hızlı olan personel kadrosuyla hem Almanya‘da hem de Türkiye‘de 7 gün 24 saat ulaşılabilir şekilde tasarlanmıştır.

Oluşabilecek taleplerinize anlık çözümler geliştirilmektedir. Tüm Avrupa Birliği ülkelerinde hizmet veren firmamız ilgili organizasyonları zaman ve maliyet ekseninde en optimal şekilde yerine getirebilecek kapasitededir. Almanya standartlarına uygun olarak donatılan firmamız,kısa zamanda siz değerli müşterilerimiz ve sektör temsilcilerinin haklı itibarını kazanmıştır.

Gelecek hedefi,mükemmelliği zamanın koşullarına uygun,kısa sürelerde ve minumum maliyetlerde yakalamak ve kendisini diğer lojistik ve nakliye frmalarından ayıracak olan çözüm ortağı ilkesini yakalamaktır. Tamamı CMR sigortası kapsamında olan araçlarımız, uydu takip sistemleriyle donatılmış olup istenildiği anda bilgiler iletilebileceği gibi sistemimiz tarafından periyodik olarak bilgiler siz değerli iş ortaklarımıza iletilmektedir.

Ofis ve Biz

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?